Vrácená freťulka.

31. 10. 2009 | † 06. 01. 2010 | kód autora: nD9

   Kdo četl článek o ovečce, tak ví, o kom teď budu psát, kdo ho nečetl, ať to napraví. =c)

  Není to tak dlouho, coo se do naší prodejny přiřítila ta paní od ovečky, u nás krycí jméno Růžovka, společensky trošku více unavená a začala s tím, že chce toho králíčka, co byl ještě včera ve výběhu. Díky bohu se králíček musel dát večer před oním dnem do karantény, takže prodejný nebyl. Ok, tak chci tu světlejší fretku z těch dvou, co tam máte, jestli je to holka. Spolupracovnice, která ji měla obsluhovat pro mě přišla, jestli to u nich poznám a jestli bych paní teda obsloužila. Ok, šla jsem. Přicházím k výběhu pro fretky a tam ženská, celá v růžovém od hlavy až k patě, tričko bez ramínek stařené pomalu až pod prsa a zpodněj vylízala zase růžová podprda, no děs. S úsměvem na tváři na mě zahulákala: AHÓÓÓJ. Dobry den, no (namám ráda, když mi lidi jen tak tykaj z ničeho nic a kort, když jsou pod vlivem, ať je to čehokoliv.

   Vlezla jsem do výběhu, vzala světlejší freťuli a veěděla jsem, že je to holka. Růžovka, která tam tentokráte byla s jiným chlapem, než pro ovečku, si malou chtěla vzít do náruče, fajn, ale pozor, koušou, nemám tolik času je to odnaučit. Jenže ona si nenechala říct a hned jí začala pusinkovat na čumáček. No co byste čekaly vy?? Kousla ji do rtu a bylo to, tekla jí krev, ale i tak, že si jí vezme. A jestli ji nepokouše doma zvířata, že už nějaké má, no, jenže  to se nedá jen tak říct, musí se to naučit, že nesmí kousat. A vrácení na které se ptala samozřejmě není možné, z karanténích důvodů, to je snad jasné všem, ne? To by jsme pak byly jak půjčovna. Vzala fretku, zaplatila a odešla. Bylo to někdy odpoledne a já si říkala, že před 8, kdy zavíráme, se tam objeví i s Pasákem a bude jí chtit vrátit. Pamatuju si, že ten den Jsem šla o 10minut dřív domů, dojela jsem na byt, někdy v půl 9 a došla mi SMS, že tam byl, on i s růžovkou, že ji chtěj vrátit, že všechny pokousala. Ať se nediví!! Nekoupila jí klec, misky, žrádlo!!! Vůbec nic, jen fretku, bez čehokoliv. Spolupracovnice ji teda přesvědčily, ať to ještě zkusej, že běhěm jednoho odpoledne ji to nenaučí. A tenhle slavnej páreček zase odjel.

  Druhej den, kdy naše směna měla volno, tam přijel pasák, začal tam do všeho kopat, mlátit, nadávat, že chce fretku vrátit. Dokonce i druhé směně vyhrožoval, hodil fretku na parkovišti na zem a odjel. Holky ji vzaly do krámu, zavřely do karantény a nějak to rozdejchaly, peníze mu ale nevrátily. Další den tam chlápek naběhl znovu, rozkopal co se dalo, holkám vyhrožoval na novo, že jim rozkope huby, že je zabije, že chce prachy zpět A co já vím. Holky s brekem volaly vedoucí, že je chce zmlátit a co já vím, co všechno, jestli mu můžou vrátit peníze?! Prachy vrátily a chlap odjel. Holky byly vyřízený, ale teď už je to dobrý, nějak sme to přešly, všechny a je fajn. Fretka je sice pořád u nás a moc se nezměnila, ale mrzí mi to, že to takhle dopadlo. Tihle dva u nás už nedostanou vůbec nic, nejradši bych jim zakázala vztup do prodejny, ale to jen tak asi nejde. Ale nic se jim neprodá. 

  Snad to byl poslední TAKOVEJ příběh, co jsem sem dala, bo takový hnusárny nejsou ani ro zasmání, ale spíš proto, ať i vy všichni víte, co se děje kolem.

 


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.